Kilpailu 12.11.2016, paikka Kirsu-halli, järjestäjä Lohjan Kirsut ry

[Medi] [Mini] [Medi] [Maksi] [Mini] [Medi] [Maksi]

Supermöllit, medi, tuomari Tomi Metsä, koirakoita 10, ihanneaika 32,00 s, eteneminopeus 2,3 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 5 kesvil Salli 30 Kalle Kekäräinen 2 LÄGI 12,87 -19,13 0 -19,13  
2 7 auspai Naksu 30 Liisa Teräaho 2 LÄGI 13,00 -19,00 0 -19,00  
3 12 shelam Kaapo 30 Venla Nikander 2 KIRSUT 15,28 -16,72 0 -16,72  
4 1 boster Alex 20 Heidi Vallineva 2 KIRSUT 16,25 -15,75 0 -15,75  
5 2 cocspa Kielo 20 cm Elina Eskola 2 LÄGI 17,09 -14,91 0 -14,91  
6 3 caiter Zara 20 cm Essi Härkönen 2 KIRSUT 26,47 -5,53 5 5  
  11 belpat Roi 30 Kia Pajunen 2 KIRSUT 19,06 -12,94 0 -12,94 ULKOP
  4 bichav Kasper 20 Riina Laari 1 LÄGI       HYL  
  6 borter Nemo 30 Aino-Mari Pakkanen 1 LÄGI       HYL  
  9 isovil Severi 30 Riikka Koistinen 2 LÄGI       HYL ULKOP
  8 shelam Eppu 30 Venla Nikander 1 KIRSUT       KU ULKOP
  10 kesvil Poko 30 Sanna Eskelinen 2         POIS  

Möllit, mini, tuomari Tomi Metsä, koirakoita 7, ihanneaika 47 s, eteneminopeus 2,5 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 7 kääsna Ryyni Anne Huotari 2 LÄGI 28,81 -18,19 0 -18,19  
2 5 kiihar Bambi Niko Vierimaa 2 KIRSUT 31,41 -15,59 0 -15,59  
3 2 shelam Rufs Karoliina Söderlund 2   32,68 -14,32 0 -14,32  
4 1 boster Sandra Heidi Vallinneva 2 KIRSUT 28,97 -18,03 5 5  
  4 caiter Ella Essi Härkönen 2 KIRSUT       HYL  
  6 bichav Kasper 1 Riina Laari 1 LÄGI       HYL KU
  3 borter Nemo Aino-Mari Pakkanen 1 LÄGI         KU

Möllit, medi, tuomari Tomi, koirakoita 3, ihanneaika 47 s, eteneminopeus 2,5 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 10 shelam Allu Marjut Rantanen 2 KIRSUT 30,46 -16,54 0 -16,54  
2 9 shelam Roni Erika Stigell 2 LÄGI 41,12 -5,88 0 -5,88  
3 8 shelam Eppu Venla Nikander 2 KIRSUT 40,65 -6,35 5 5  

Möllit, maksi, tuomari Tomi Metsä, koirakoita 7, ihanneaika 47 s, eteneminopeus 2,5 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 15 borcol Bonney Seppo Aalto 2 TAMMI 38,19 -8,81 0 -8,81  
2 14 auspai Kirppu Eija Lehtoranta 2 HSKH 23,37 -23,63 5 5  
3 17 auspai Kola Enni Halme 2 MKK 28,69 -18,31 5 5  
  11 belpat Roi Kia Pajunen 2 KIRSUT       HYL  
  12 borcol Panda Håkan Johansson 2 KIRSUT       HYL  
  13 weimal Uno Pia Haltiala 2 LÄGI       HYL  
  16 auspai Naksu Liisa Teräaho 1 LÄGI         ULKOP

Kilpailevat, mini, tuomari Tomi Metsä, koirakoita 3, ia 1 lk 52 s 2 lk 49 s 3 lk 46 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 2 boster Zara Heidi Vallinenva 2 KIRSUT 34,18 -11,82 5 5 3 lk
  1 parson Redi Johanna Sallinen KAT       HYL 1 lk
  3 käävil Flyffy Niko Vierimaa 2 KIRSUT       HYL 1 lk

Kilpailevat, medi, tuomari Tomi Metsä, koirakoita 1, ia 1 lk 52 s 2 lk 49 s 3 lk 46 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 5 mudi Vika Anna Henrikson AST 38,75 -13,25 5 5 1 lk
  4 shelam Allu Marjut Rantanen 1 KIRSUT       KU 1 lk

Kilpailevat, maksi, tuomari Tomi Metsä, koirakoita 3, ia 1 lk 52 s 2 lk 49 s 3 lk 46 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 7 x-rotu Judy Tua Axelsson 2 KIRSUT 37,12 -14,88 5 5 1 lk
  6 belpat Wia Annika Lundell 2 KIRSUT       HYL 1 lk
  8 belpat Voitto Annika Lundell 2 KIRSUT       HYL 3 lk