Kilpailu 27.9.2015, paikka Kirkkonummi, järjestäjä Lohjan Kirsut ry

[D Mini 3] [D Medi 3] [D Maksi 3] [E Mini 3] [E Medi 3] [E Maksi 3] [F Mini 3] [F Medi 3] [F Maksi 3]

D agilityrata, mini 3, kello 9:00, tuomari Jari Suomalainen, koirakoita 14, ihanneaika 52 s, enimmäisaika 104 s, eteneminopeus 3,7 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 11 parson Hertta Repoketun Fireball Tiina Tahvanainen KKK 39,63 4,82 -12,37 0 -12,37  
2 18 parson Turo Antsepän Täysturo Iina Leppänen HSKH 41,17 4,64 -10,83 0 -10,83  
3 15 shelam Lumi Käpäläkoplan O'no Pauliina Linna LÄGI 41,30 4,62 -10,70 0 -10,70  
4 16 käävil Rico Canmoy's Flying Men Jenni Vaaksio KAT 43,20 4,42 -8,80 0 -8,80  
5 12 jackru Pippa Barnjacks Hot Cougar Siiri Saukko AGRY 43,24 4,42 -8,76 0 -8,76  
6 5 käävil Sirkku Firefly Maarit Saarikoski JAU 43,76 4,36 -8,24 0 -8,24  
7 14 papill Bixie Pompeux Magic Power Marika Hiltunen VEIKK 44,61 4,28 -7,39 0 -7,39  
8 4 parson Poppana Poppana Satu Pihlajamäki LÄGI 51,35 3,72 -0,65 0 -0,65  
9 10 shelam Tiku Dam Alley`s Allways In My Mind Jenna Ojanen VEIKK 40,94 4,66 -11,06 5 5  
10 70 kääpin Luna Grande Gremin's Felicienne Paula Syrjä KKK 52,40 3,64 0,40 5 5,40  
11 9 lägpys Odin Fennican Duracell Tinka Kajander ATD 53,16 3,59 1,16 5 6,16  
  3 lägpys Sissi Tridents Sissi Jari Laajala KKK         HYL  
  13 kesvil Ansa Woolly Bohemia\'s Gia Carangi Riina Kanerva KKK         HYL  
  17 borter Monni Grindstones Gibson Les Paul Teemu Jaakola BAT         HYL  

D agilityrata, medi 3, kello 9:30, tuomari Jari Suomalainen, koirakoita 17, ihanneaika 52 s, enimmäisaika 104 s, eteneminopeus 3,7 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 20 pyrpap Vissa Entre Nous Camomille Bleue Heini Leskinen HSKH 37,78 5,06 -14,22 0 -14,22  
2 19 novnou Tikru Redadict Measure Maid Johanna Nyberg TAMSK 39,75 4,80 -12,25 0 -12,25  
3 30 parson Peksu Ring Tail Elton Tiina Tahvanainen KKK 40,13 4,76 -11,87 0 -11,87  
4 34 walter Nuutti Ronesco Jumping Jack Heini Leskinen HSKH 42,87 4,45 -9,13 0 -9,13  
5 27 shelam Viivi Starsong Kiss Of Thunder Susan Nuurtila KIRSUT 48,13 3,97 -3,87 0 -3,87  
6 33 novnou Lordi Ruskaron Semper Rufina Johanna Nyberg TAMSK 36,79 5,19 -15,21 5 5  
7 32 kerter Roxy Joybrick Amazon Lily Tommy Streng HAU 42,25 4,52 -9,75 5 5  
8 29 shelam Ansa Pilvimarjan Todellinen Prinsessa Kirsi Rusila HANKO 44,88 4,26 -7,12 5 5  
9 21 shelam Stella Halivaaran Kevään Tuline Flicka Sanna Ahola HANKO 45,64 4,18 -6,36 5 5  
10 26 borter Kami Tigerlike Super Trouper Anu Luoto KIRSUT 52,34 3,65 0,34 5 5,34  
11 71 isllam Inga Vongoivan Inga Paula Ruotsalainen JAU 55,23 3,46 3,23 10 13,23  
12 23 isllam Minttu Vongoivan Druna Paula Ruotsalainen JAU 56,26 3,39 4,26 10 14,26  
  22 parson Greta Radagast Gaurwaith Satu Pihlajamäki LÄGI         HYL  
  24 tarupi Calle Merramäen Pyry Lotta Rönnholm LÄGI         HYL  
  25 tarupi Minus Yacatis Metsänpeikko Tua Nummelin LÄGI         HYL  
  28 koohon Savina Savina Mervi Tammi KKK         HYL  
  31 pinser Yrtti Pinjoy Basilica Laura Verkamo HAU         HYL  

D agilityrata, maksi 3, kello 14:50, tuomari Johanna Nyberg, koirakoita 28, ihanneaika 48 s, enimmäisaika 96 s, eteneminopeus 3,6 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 56 auspai Iitu True Choice Dolled Up Paula Collin-Olkkonen HURHA 39,84 4,32 -8,16 0 -8,16 SERT-A
2 41 belpat Redi Ready De Haute Volee Anniina Anttila HSKH 39,90 4,31 -8,10 0 -8,10  
3 63 belpam Nuka Tammikallion Nougat Miia Lönnqvist ATD 34,45 4,99 -13,55 5 5  
4 57 borcol NINJA Xeniitin Daredevil Jarkko Jormanainen LÄGI 34,89 4,93 -13,11 5 5  
5 37 auspai Jäynä Cryptonite Moonbat Sari-Anne Björklund KKK 35,19 4,89 -12,81 5 5  
6 48 kromfo Ruffe Raasillan Arcus Martti Takala TUUKK 37,89 4,54 -10,11 5 5  
7 42 auskel Roima Cefeus Sir Roima Sanna Nummelin JAU 38,55 4,46 -9,45 5 5  
8 58 parcol Sulo Memorylane Storm In A T-Cup Nana Naulapää P-HAU 44,24 3,89 -3,76 5 5  
9 50 belpag Eve Widemind's Eveline Daniela Roms CITYB 50,08 3,43 2,08 5 7,08  
10 51 belpam Fläp Frosty Forest Sideswipe Suvi Koivunen KOTKA 36,51 4,71 -11,49 10 10  
11 66 belpam Cava Malimaniac's Caramba Christa Savolainen KKK 36,96 4,65 -11,04 10 10  
12 64 belpat Roku Rogue De Haute Volee Anniina Anttila HSKH 43,31 3,97 -4,69 10 10  
13 60 auskel Entti Nallikallion Kamileontti Noora Suntio HSKH 53,42 3,22 5,42 10 15,42  
14 38 borcol Räppi River Riikka Karinen JAU 40,38 4,26 -7,62 25 25  
  36 borcol Jenga Johan On Nollapeli Tiiu Toijala HAU         HYL  
  40 borcol Niiru Hakukaaren Nero Satu Pihlajamäki LÄGI         HYL  
  44 lyhcol Kyran Cinnaberry's Last Man Standing Marjo Viljamaa KKK         HYL  
  46 auspai Raita Pyrzillac's Windmillie Hilkka Kallinen KKK         HYL  
  47 isovil Nera Nerian Fifinella Tommy Streng HAU         HYL  
  49 borcol Sukka Hopeaketun Sukka Nokkakala Aino-Liisa Mutka I-HAH         HYL  
  52 belpat Glock Dujoiedevie Kaptah Jonna Judin KKK         HYL  
  53 auspai Päre Ardiente Lindo Pjojo Laura Ruissalo HI-HA         HYL  
  54 novnou Mauri Ainstainin Buuttaus Toimii Josefiina Sipilä AST         HYL  
  55 auspai Sylvi Attic Angel`s Tactful Merenqueist Anne Pullinen KOIVU         HYL  
  61 borcol Pyry Little Step's Vroom Sari Sailas HI-HA         HYL  
  65 borcol Zup Hakukaaren Zup Mira Pihlajamäki LÄGI         HYL  
  67 espves Santtu Santonja Born To Be Aquagruaz Heidi Kurki JAU         HYL  
  68 novnou Chili Ainstainin Bitti Vinossa Marita Ehrnsten KIRSUT         HYL  
  35 kksaks Ruffe Hanhiaavan Käpälä Nina Källi TAMMI         POIS  
  43 belpat Nisse Macnillian Running Free Susanna Stark PORSK         POIS  
  45 bokser Minni Riverflowers Caprice Sonja Forsblom LÄGI         POIS  
  59 belpat Rosso Off Line's First One Maria Montell BAT         POIS  
  62 borcol Donna Divining Rod's All Over Me Anja Savikko HAU         POIS  

E agilityrata, mini 3, kello 10:10, tuomari Jari Suomalainen, koirakoita 17, ihanneaika 52 s, enimmäisaika 104 s, eteneminopeus 3,7 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 10 shelam Tiku Dam Alley`s Allways In My Mind Jenna Ojanen VEIKK 39,24 4,87 -12,76 0 -12,76  
2 16 käävil Rico Canmoy's Flying Men Jenni Vaaksio KAT 41,79 4,57 -10,21 0 -10,21  
3 15 shelam Lumi Käpäläkoplan O'no Pauliina Linna LÄGI 43,18 4,42 -8,82 0 -8,82  
4 5 käävil Sirkku Firefly Maarit Saarikoski JAU 43,20 4,42 -8,80 0 -8,80  
5 14 papill Bixie Pompeux Magic Power Marika Hiltunen VEIKK 44,87 4,26 -7,13 0 -7,13  
6 8 borter Mini Heathberry`s Next To Nothing Jaana Lindfors KKK 46,29 4,13 -5,71 0 -5,71  
7 6 löwche Mörkö Chic Choix Toucher Du Bois Anna Särkelä HAU 50,30 3,80 -1,70 0 -1,70  
8 9 lägpys Odin Fennican Duracell Tinka Kajander ATD 53,07 3,60 1,07 0 1,07  
9 70 kääpin Luna Grande Gremin's Felicienne Paula Syrjä KKK 53,27 3,59 1,27 0 1,27  
10 13 kesvil Ansa Woolly Bohemia\'s Gia Carangi Riina Kanerva KKK 43,31 4,41 -8,69 5 5  
11 7 käävil Siiri Equerry´s Sweet Lie Jenni Ikävalko PORSK 52,17 3,66 0,17 5 5,17  
12 18 parson Turo Antsepän Täysturo Iina Leppänen HSKH 41,82 4,57 -10,18 15 15  
  3 lägpys Sissi Tridents Sissi Jari Laajala KKK         HYL  
  4 parson Poppana Poppana Satu Pihlajamäki LÄGI         HYL  
  11 parson Hertta Repoketun Fireball Tiina Tahvanainen KKK         HYL  
  12 jackru Pippa Barnjacks Hot Cougar Siiri Saukko AGRY         HYL  
  17 borter Monni Grindstones Gibson Les Paul Teemu Jaakola BAT         HYL  

E agilityrata, medi 3, kello 10:40, tuomari Jari Suomalainen, koirakoita 17, ihanneaika 52 s, enimmäisaika 104 s, eteneminopeus 3,7 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 21 shelam Stella Halivaaran Kevään Tuline Flicka Sanna Ahola HANKO 35,93 5,32 -16,07 0 -16,07  
2 33 novnou Lordi Ruskaron Semper Rufina Johanna Nyberg TAMSK 37,78 5,06 -14,22 0 -14,22  
3 34 walter Nuutti Ronesco Jumping Jack Heini Leskinen HSKH 41,85 4,56 -10,15 0 -10,15  
4 22 parson Greta Radagast Gaurwaith Satu Pihlajamäki LÄGI 48,35 3,95 -3,65 0 -3,65  
5 28 koohon Savina Savina Mervi Tammi KKK 50,10 3,81 -1,90 0 -1,90  
6 23 isllam Minttu Vongoivan Druna Paula Ruotsalainen JAU 50,90 3,75 -1,10 0 -1,10  
7 29 shelam Ansa Pilvimarjan Todellinen Prinsessa Kirsi Rusila HANKO 38,40 4,97 -13,60 5 5  
8 30 parson Peksu Ring Tail Elton Tiina Tahvanainen KKK 41,97 4,55 -10,03 5 5  
9 25 tarupi Minus Yacatis Metsänpeikko Tua Nummelin LÄGI 43,99 4,34 -8,01 5 5  
10 26 borter Kami Tigerlike Super Trouper Anu Luoto KIRSUT 50,10 3,81 -1,90 5 5  
11 27 shelam Viivi Starsong Kiss Of Thunder Susan Nuurtila KIRSUT 51,25 3,73 -0,75 5 5  
12 71 isllam Inga Vongoivan Inga Paula Ruotsalainen JAU 52,99 3,60 0,99 5 5,99  
13 32 kerter Roxy Joybrick Amazon Lily Tommy Streng HAU 47,83 3,99 -4,17 15 15  
  19 novnou Tikru Redadict Measure Maid Johanna Nyberg TAMSK         HYL  
  20 pyrpap Vissa Entre Nous Camomille Bleue Heini Leskinen HSKH         HYL  
  24 tarupi Calle Merramäen Pyry Lotta Rönnholm LÄGI         HYL  
  31 pinser Yrtti Pinjoy Basilica Laura Verkamo HAU         HYL  

E agilityrata, maksi 3, kello 13:50, tuomari Johanna Nyberg, koirakoita 28, ihanneaika 46 s, enimmäisaika 92 s, eteneminopeus 3,6 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 37 auspai Jäynä Cryptonite Moonbat Sari-Anne Björklund KKK 36,10 4,63 -9,90 0 -9,90  
2 48 kromfo Ruffe Raasillan Arcus Martti Takala TUUKK 36,74 4,55 -9,26 0 -9,26  
3 53 auspai Päre Ardiente Lindo Pjojo Laura Ruissalo HI-HA 40,60 4,11 -5,40 0 -5,40  
4 66 belpam Cava Malimaniac's Caramba Christa Savolainen KKK 32,61 5,12 -13,39 5 5  
5 57 borcol NINJA Xeniitin Daredevil Jarkko Jormanainen LÄGI 34,09 4,90 -11,91 5 5  
6 65 borcol Zup Hakukaaren Zup Mira Pihlajamäki LÄGI 36,86 4,53 -9,14 5 5  
7 61 borcol Pyry Little Step's Vroom Sari Sailas HI-HA 37,61 4,44 -8,39 5 5  
8 42 auskel Roima Cefeus Sir Roima Sanna Nummelin JAU 33,10 5,05 -12,90 10 10  
9 51 belpam Fläp Frosty Forest Sideswipe Suvi Koivunen KOTKA 35,27 4,74 -10,73 10 10  
10 55 auspai Sylvi Attic Angel`s Tactful Merenqueist Anne Pullinen KOIVU 37,29 4,48 -8,71 10 10  
11 50 belpag Eve Widemind's Eveline Daniela Roms CITYB 43,04 3,88 -2,96 10 10  
12 67 espves Santtu Santonja Born To Be Aquagruaz Heidi Kurki JAU 43,37 3,85 -2,63 10 10  
  36 borcol Jenga Johan On Nollapeli Tiiu Toijala HAU         HYL  
  38 borcol Räppi River Riikka Karinen JAU         HYL  
  40 borcol Niiru Hakukaaren Nero Satu Pihlajamäki LÄGI         HYL  
  41 belpat Redi Ready De Haute Volee Anniina Anttila HSKH         HYL  
  44 lyhcol Kyran Cinnaberry's Last Man Standing Marjo Viljamaa KKK         HYL  
  46 auspai Raita Pyrzillac's Windmillie Hilkka Kallinen KKK         HYL  
  47 isovil Nera Nerian Fifinella Tommy Streng HAU         HYL  
  49 borcol Sukka Hopeaketun Sukka Nokkakala Aino-Liisa Mutka I-HAH         HYL  
  52 belpat Glock Dujoiedevie Kaptah Jonna Judin KKK         HYL  
  54 novnou Mauri Ainstainin Buuttaus Toimii Josefiina Sipilä AST         HYL  
  56 auspai Iitu True Choice Dolled Up Paula Collin-Olkkonen HURHA         HYL  
  58 parcol Sulo Memorylane Storm In A T-Cup Nana Naulapää P-HAU         HYL  
  60 auskel Entti Nallikallion Kamileontti Noora Suntio HSKH         HYL  
  63 belpam Nuka Tammikallion Nougat Miia Lönnqvist ATD         HYL  
  64 belpat Roku Rogue De Haute Volee Anniina Anttila HSKH         HYL  
  68 novnou Chili Ainstainin Bitti Vinossa Marita Ehrnsten KIRSUT         HYL  
  35 kksaks Ruffe Hanhiaavan Käpälä Nina Källi TAMMI         POIS  
  43 belpat Nisse Macnillian Running Free Susanna Stark PORSK         POIS  
  45 bokser Minni Riverflowers Caprice Sonja Forsblom LÄGI         POIS  
  59 belpat Rosso Off Line's First One Maria Montell BAT         POIS  
  62 borcol Donna Divining Rod's All Over Me Anja Savikko HAU         POIS  

F hyppyrata, mini 3, kello 11:25, tuomari Jari Suomalainen, koirakoita 16, ihanneaika 41 s, enimmäisaika 82 s, eteneminopeus 3,8 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 10 shelam Tiku Dam Alley`s Allways In My Mind Jenna Ojanen VEIKK 32,18 4,85 -8,82 0 -8,82  
2 17 borter Monni Grindstones Gibson Les Paul Teemu Jaakola BAT 32,47 4,80 -8,53 0 -8,53  
3 14 papill Bixie Pompeux Magic Power Marika Hiltunen VEIKK 38,35 4,07 -2,65 0 -2,65  
4 8 borter Mini Heathberry`s Next To Nothing Jaana Lindfors KKK 38,50 4,05 -2,50 0 -2,50  
5 7 käävil Siiri Equerry´s Sweet Lie Jenni Ikävalko PORSK 42,04 3,71 1,04 0 1,04  
6 6 löwche Mörkö Chic Choix Toucher Du Bois Anna Särkelä HAU 42,56 3,66 1,56 0 1,56  
7 15 shelam Lumi Käpäläkoplan O'no Pauliina Linna LÄGI 35,89 4,35 -5,11 5 5  
8 70 kääpin Luna Grande Gremin's Felicienne Paula Syrjä KKK 50,68 3,08 9,68 5 14,68  
  3 lägpys Sissi Tridents Sissi Jari Laajala KKK         HYL  
  5 käävil Sirkku Firefly Maarit Saarikoski JAU         HYL  
  9 lägpys Odin Fennican Duracell Tinka Kajander ATD         HYL  
  11 parson Hertta Repoketun Fireball Tiina Tahvanainen KKK         HYL  
  12 jackru Pippa Barnjacks Hot Cougar Siiri Saukko AGRY         HYL  
  13 kesvil Ansa Woolly Bohemia\'s Gia Carangi Riina Kanerva KKK         HYL  
  16 käävil Rico Canmoy's Flying Men Jenni Vaaksio KAT         HYL  
  18 parson Turo Antsepän Täysturo Iina Leppänen HSKH         HYL  

F hyppyrata, medi 3, kello 11:55, tuomari Jari Suomalainen, koirakoita 15, ihanneaika 41 s, enimmäisaika 82 s, eteneminopeus 3,8 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 25 tarupi Minus Yacatis Metsänpeikko Tua Nummelin LÄGI 33,84 4,61 -7,16 0 -7,16 SERT-H
2 34 walter Nuutti Ronesco Jumping Jack Heini Leskinen HSKH 33,86 4,61 -7,14 0 -7,14  
3 32 kerter Roxy Joybrick Amazon Lily Tommy Streng HAU 34,10 4,57 -6,90 0 -6,90  
4 19 novnou Tikru Redadict Measure Maid Johanna Nyberg TAMSK 34,15 4,57 -6,85 0 -6,85  
5 30 parson Peksu Ring Tail Elton Tiina Tahvanainen KKK 35,11 4,44 -5,89 0 -5,89  
6 23 isllam Minttu Vongoivan Druna Paula Ruotsalainen JAU 41,90 3,72 0,90 0 0,90  
7 28 koohon Savina Savina Mervi Tammi KKK 42,05 3,71 1,05 0 1,05  
8 33 novnou Lordi Ruskaron Semper Rufina Johanna Nyberg TAMSK 32,68 4,77 -8,32 5 5  
9 26 borter Kami Tigerlike Super Trouper Anu Luoto KIRSUT 50,86 3,07 9,86 0 9,86  
  20 pyrpap Vissa Entre Nous Camomille Bleue Heini Leskinen HSKH         HYL  
  21 shelam Stella Halivaaran Kevään Tuline Flicka Sanna Ahola HANKO         HYL  
  24 tarupi Calle Merramäen Pyry Lotta Rönnholm LÄGI         HYL  
  27 shelam Viivi Starsong Kiss Of Thunder Susan Nuurtila KIRSUT         HYL  
  29 shelam Ansa Pilvimarjan Todellinen Prinsessa Kirsi Rusila HANKO         HYL  
  71 isllam Inga Vongoivan Inga Paula Ruotsalainen JAU         HYL  

F hyppyrata, maksi 3, kello 12:35, tuomari Johanna Nyberg, koirakoita 30, ihanneaika 40 s, enimmäisaika 80 s, eteneminopeus 3,8 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 66 belpam Cava Malimaniac's Caramba Christa Savolainen KKK 28,73 5,29 -11,27 0 -11,27  
2 61 borcol Pyry Little Step's Vroom Sari Sailas HI-HA 29,67 5,12 -10,33 0 -10,33 SERT-H
3 41 belpat Redi Ready De Haute Volee Anniina Anttila HSKH 32,51 4,68 -7,49 0 -7,49  
4 69 espves Mocca Zorrazo Granada Hilkka Leino-Forsman HAU 33,50 4,54 -6,50 0 -6,50  
5 58 parcol Sulo Memorylane Storm In A T-Cup Nana Naulapää P-HAU 39,89 3,81 -0,11 0 -0,11  
6 35 kksaks Ruffe Hanhiaavan Käpälä Nina Källi TAMMI 42,81 3,55 2,81 0 2,81  
7 64 belpat Roku Rogue De Haute Volee Anniina Anttila HSKH 32,74 4,64 -7,26 5 5  
8 53 auspai Päre Ardiente Lindo Pjojo Laura Ruissalo HI-HA 33,21 4,58 -6,79 5 5  
9 56 auspai Iitu True Choice Dolled Up Paula Collin-Olkkonen HURHA 38,17 3,98 -1,83 5 5  
10 38 borcol Räppi River Riikka Karinen JAU 29,02 5,24 -10,98 10 10  
11 57 borcol NINJA Xeniitin Daredevil Jarkko Jormanainen LÄGI 31,70 4,80 -8,30 10 10  
12 50 belpag Eve Widemind's Eveline Daniela Roms CITYB 33,97 4,47 -6,03 10 10  
13 42 auskel Roima Cefeus Sir Roima Sanna Nummelin JAU 35,48 4,28 -4,52 10 10  
14 39 espves Jekku Zorrazo Pepita Hilkka Leino-Forsman HAU 36,94 4,11 -3,06 10 10  
15 67 espves Santtu Santonja Born To Be Aquagruaz Heidi Kurki JAU 41,53 3,66 1,53 10 11,53  
16 40 borcol Niiru Hakukaaren Nero Satu Pihlajamäki LÄGI 32,79 4,64 -7,21 15 15  
17 63 belpam Nuka Tammikallion Nougat Miia Lönnqvist ATD 34,77 4,37 -5,23 20 20  
  36 borcol Jenga Johan On Nollapeli Tiiu Toijala HAU         HYL  
  37 auspai Jäynä Cryptonite Moonbat Sari-Anne Björklund KKK         HYL  
  44 lyhcol Kyran Cinnaberry's Last Man Standing Marjo Viljamaa KKK         HYL  
  46 auspai Raita Pyrzillac's Windmillie Hilkka Kallinen KKK         HYL  
  47 isovil Nera Nerian Fifinella Tommy Streng HAU         HYL  
  48 kromfo Ruffe Raasillan Arcus Martti Takala TUUKK         HYL  
  49 borcol Sukka Hopeaketun Sukka Nokkakala Aino-Liisa Mutka I-HAH         HYL  
  51 belpam Fläp Frosty Forest Sideswipe Suvi Koivunen KOTKA         HYL  
  52 belpat Glock Dujoiedevie Kaptah Jonna Judin KKK         HYL  
  54 novnou Mauri Ainstainin Buuttaus Toimii Josefiina Sipilä AST         HYL  
  60 auskel Entti Nallikallion Kamileontti Noora Suntio HSKH         HYL  
  65 borcol Zup Hakukaaren Zup Mira Pihlajamäki LÄGI         HYL  
  68 novnou Chili Ainstainin Bitti Vinossa Marita Ehrnsten KIRSUT         HYL  
  43 belpat Nisse Macnillian Running Free Susanna Stark PORSK         POIS  
  45 bokser Minni Riverflowers Caprice Sonja Forsblom LÄGI         POIS  
  59 belpat Rosso Off Line's First One Maria Montell BAT         POIS  
  62 borcol Donna Divining Rod's All Over Me Anja Savikko HAU         POIS