Tulokset Täydellinen - Pisteiden ja väliaikojen kanssa 
 
  Kilpailu  Octopus Cup I    Tulostuspäivämäärä  09 helmikuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Lohja    Tulostusaika  19:12   
  Järjestäjä  Octopus Lohja         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  09 helmikuu 2019         
 
 
Laji 1, 200m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Venla Suihkonen  2002    538  31.25  1:06.61  1:41.78    2:16.61   
  Octopus Lohja  2:14.34                 
                     
Vilja Rautell  2004    355  36.03  1:16.00  1:56.65    2:36.86   
  Octopus Lohja  2:35.04                 
                     
 
 
 
Laji 2, 200m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Miska Törmi  2004    350  31.18  1:06.43  1:43.28    2:20.93   
  Octopus Lohja  2:20.92                 
                     
Verner Lammassaari  2004    225  36.75  1:19.50  2:03.32    2:43.36   
  Octopus Lohja  2:39.87                 
                     
Mike Hongisto  2006    188  37.77  1:21.66  2:07.84    2:53.19   
  Octopus Lohja  2:58.16                 
                     
Eetu Niemi  2007    167  40.00  1:25.93  2:14.00    3:00.18   
  Octopus Lohja  3:01.75                 
                     
 
 
 
Laji 3, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Emilia Niemi  2005    530          28.72   
  Octopus Lohja  28.43                 
Jeanette Ingberg  2006    363          32.58   
  Octopus Lohja  32.88                 
Ronja Loman  2002    351          32.95   
  Octopus Lohja                   
Reena Tassberg  2005    342          33.24   
  Octopus Lohja  33.83                 
Nina Sundberg  2006    288          35.17   
  Octopus Lohja  34.65                 
Ella Palovaara  2005    272          35.87   
  Octopus Lohja  36.32                 
Riina Jungell  2006    239          37.46   
  Octopus Lohja  39.47                 
Janna Flinkman  2005    236          37.58   
  Octopus Lohja  37.71                 
Alisa Koivunen  2007    235          37.66   
  Octopus Lohja                   
10  Amanda Munck  2006    214          38.84   
  Octopus Lohja  41.71                 
11  Amanda Lehtonen  2005    210          39.10   
  Octopus Lohja  38.57                 
12  Miina Huhtinen  2003    196          39.98   
  Octopus Lohja  41.56                 
13  Alina Pesonen  2007    196          39.99   
  Octopus Lohja                   
14  Maija Häkkinen  2006    186          40.72   
  Octopus Lohja                   
15  Sara Hämäläinen  2004    169          42.03   
  Octopus Lohja  41.70                 
16  Emilia Havia  2008    123          46.63   
  Octopus Lohja  47.35                 
17  Viivi Valkama  2008    95          50.81   
  Octopus Lohja  54.24                 
Eevi Saarinen  2008              DNS   
  Octopus Lohja  45.47                 
Esther Reunala  2007              DNS   
  Octopus Lohja  37.76                 
Kiti Nurmi  2007              DNS   
  Octopus Lohja                   
Lotta Teittinen  2005              DNS   
  Octopus Lohja  36.02                 
Vilma Saarinen  2004              DNS   
  Octopus Lohja  35.45                 
Sini Taskinen  2005              DSQ   
  Octopus Lohja  32.95                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
 
 
 
Laji 4, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Pauli Rantamäki  2003    492          25.71   
  Octopus Lohja  25.84                 
Lasse Saarinen  2002    388          27.81   
  Octopus Lohja  27.48                 
Sebastian Stenbacka  2002    289          30.70   
  Octopus Lohja  31.30                 
Verner Lammassaari  2004    264          31.64   
  Octopus Lohja  31.67                 
Mike Hongisto  2006    183          35.72   
  Octopus Lohja  37.54                 
Sasu Koivunen  2008    176          36.16   
  Octopus Lohja  37.80                 
Niklas Koikkalainen  2008    132          39.83   
  Octopus Lohja  41.70                 
Alexander Lostedt  2007    121          41.01   
  Octopus Lohja  42.60                 
Henri Korpi  2004              DNS   
  Octopus Lohja  26.72                 
Nikolas Ruotsalo  2006              DNS   
  Octopus Lohja  37.00                 
Samuli Seger  2005              DNS   
  Octopus Lohja  32.51                 
Paavo Salmikivi  2005              DSQ   
  Octopus Lohja  40.59                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
Sisu Lahtinen  2007              DSQ   
  Octopus Lohja  39.48                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
 
 
 
Laji 5, 25m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Alina Pesonen  2007              18.75   
  Octopus Lohja  19.83                 
Viivi Valkama  2008              22.87   
  Octopus Lohja  22.96                 
Kiti Nurmi  2007              DNS   
  Octopus Lohja  19.72                 
 
 
 
Laji 6, 25m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Sisu Lahtinen  2007              16.37   
  Octopus Lohja  17.31                 
Sasu Koivunen  2008              16.69   
  Octopus Lohja  16.77                 
 
 
 
Laji 7, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Mette Konttila  2001    477  33.81        1:10.64   
  Octopus Lohja  1:10.15                 
                     
Vilja Rautell  2004    331  38.96        1:19.81   
  Octopus Lohja  1:20.77                 
                     
Sini Taskinen  2005    312  38.12        1:21.43   
  Octopus Lohja  1:22.24                 
                     
Reena Tassberg  2005    245  41.53        1:28.18   
  Octopus Lohja  1:32.51                 
                     
Janna Flinkman  2005    232  43.94        1:29.86   
  Octopus Lohja  1:38.13                 
                     
Maija Häkkinen  2006    139  53.19        1:46.60   
  Octopus Lohja                   
                     
Amanda Lehtonen  2005    121  54.91        1:51.63   
  Octopus Lohja  1:49.25                 
                     
Miina Huhtinen  2003    98  56.46        1:59.73   
  Octopus Lohja  2:08.67                 
                     
Sara Hämäläinen  2004    96  57.81        2:00.46   
  Octopus Lohja  1:53.34                 
                     
Lotta Teittinen  2005              DNS   
  Octopus Lohja  1:33.80                 
                     
 
 
 
Laji 8, 100m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Eetu Niemi  2007    118  49.03        1:39.70   
  Octopus Lohja  1:45.22                 
                     
Alexander Lostedt  2007    83  51.58        1:51.83   
  Octopus Lohja                   
                     
 
 
 
Laji 9, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Emilia Niemi  2005    461  34.81  1:16.81  2:04.53    2:41.24   
  Octopus Lohja  2:43.61                 
                     
Jeanette Ingberg  2006    313  39.00  1:22.40  2:21.43    3:03.43   
  Octopus Lohja  3:12.06                 
                     
Nina Sundberg  2006    242  43.45  1:36.10  2:35.38    3:19.93   
  Octopus Lohja  3:20.50                 
                     
Riina Jungell  2006    210  45.86  1:42.98  2:42.98    3:29.38   
  Octopus Lohja  3:32.13                 
                     
 
 
 
Laji 10, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Topias Muhonen  2006    183  44.34  1:34.22  2:32.09    3:13.59   
  Octopus Lohja  3:18.02                 
                     
 
 
 
Laji 11, 100m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Venla Suihkonen  2002    439  32.22        1:12.40   
  Octopus Lohja  1:07.76                 
                     
Sini Taskinen  2005    191  41.80        1:35.48   
  Octopus Lohja                   
                     
Ella Palovaara  2005    189  44.76        1:35.91   
  Octopus Lohja                   
                     
Esther Reunala  2007              DNS   
  Octopus Lohja                   
                     
 
 
 
Laji 12, 100m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Miska Törmi  2004    214  37.28        1:20.93   
  Octopus Lohja  1:23.08                 
                     
Mike Hongisto  2006    131  41.94        1:35.44   
  Octopus Lohja  1:37.18                 
                     
Verner Lammassaari  2004    130  43.84        1:35.67   
  Octopus Lohja  1:30.50                 
                     
Sebastian Stenbacka  2002    118  41.46        1:38.78   
  Octopus Lohja  1:37.28                 
                     
Henri Korpi  2004              DNS   
  Octopus Lohja  1:15.69                 
                     
Nikolas Ruotsalo  2006              DNS   
  Octopus Lohja                   
                     
 
 
 
Laji 13, 25m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Amanda Munck  2006              22.79   
  Octopus Lohja  24.23                 
Alisa Koivunen  2007              23.03   
  Octopus Lohja                   
Emilia Havia  2008              24.75   
  Octopus Lohja                   
Alina Pesonen  2007              25.76   
  Octopus Lohja                   
Viivi Valkama  2008              27.91   
  Octopus Lohja  26.87                 
Eevi Saarinen  2008              DNS   
  Octopus Lohja  27.66                 
 
 
 
Laji 14, 25m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Sasu Koivunen  2008              20.17   
  Octopus Lohja  21.96                 
Sisu Lahtinen  2007              20.65   
  Octopus Lohja  22.65                 
Paavo Salmikivi  2005              21.78   
  Octopus Lohja                   
Niklas Koikkalainen  2008              22.76   
  Octopus Lohja                   
 
 
 
Laji 15, 200m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Mette Konttila  2001    404  39.18  1:25.28  2:13.50    3:01.92   
  Octopus Lohja  3:16.09                 
                     
Janna Flinkman  2005    217  50.91  1:48.60  2:46.19    3:43.71   
  Octopus Lohja                   
                     
Nina Sundberg  2006    206  51.37  1:49.91  2:49.30    3:47.51   
  Octopus Lohja                   
                     
 
 
 
Laji 16, 200m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Eetu Närhi  1998    480  33.63  1:13.13  1:53.63    2:34.06   
  Octopus Lohja  2:29.42                 
                     
Pauli Rantamäki  2003    360  36.07  1:17.89  2:02.89    2:49.57   
  Octopus Lohja  2:48.05                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  09 helmikuu 2019 
Lisenssinhaltija: Octopus Lohja  Tulostusaika  19:12