Tulokset Täydellinen - Pisteiden ja väliaikojen kanssa 
 
  Kilpailu  Octopus Cup I    Tulostuspäivämäärä  10 helmikuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Lohja    Tulostusaika  19:19   
  Järjestäjä  Octopus Lohja         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  10 helmikuu 2018         
 
 
Laji 1, 200m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Venla Suihkonen  2002    566  30.02  1:03.48  1:38.47    2:14.34   
  Octopus Lohja  2:13.29                 
                     
Emilia Niemi  2005    500  30.68  1:05.60  1:42.89    2:20.00   
  Octopus Lohja  2:19.70                 
                     
Jasmin Kumpulainen  1998    361  34.17  1:11.57  1:52.11    2:36.07   
  Octopus Lohja  2:30.50                 
                     
Vilja Rautell  2004    319  36.63  1:18.28  2:00.84    2:42.59   
  Octopus Lohja  2:41.54                 
                     
Nina Sundberg  2006    225  41.41  1:28.82  2:17.02    3:02.67   
  Octopus Lohja  3:12.70                 
                     
Charlotte Ingberg  2002              DNS   
  Octopus Lohja  2:16.94                 
                     
 
Laji 2, 200m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Lasse Saarinen  2002    344  31.30  1:07.01  1:44.85    2:21.76   
  Octopus Lohja  2:26.96                 
                     
Sebastian Stenbacka  2002    253  34.55  1:14.71  1:57.00    2:37.09   
  Octopus Lohja  2:37.31                 
                     
 
Laji 3, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Julia Korva  1999    481          29.67   
  Octopus Lohja  28.23                 
Oona Kupari  2004    364          32.55   
  Octopus Lohja  32.21                 
Sini Taskinen  2005    351          32.95   
  Octopus Lohja  35.38                 
Vilma Saarinen  2004    267          36.09   
  Octopus Lohja  36.20                 
Lotta Teittinen  2005    254          36.67   
  Octopus Lohja  38.15                 
Maija Häkkinen  2006    189          40.46   
  Octopus Lohja  42.35                 
Emilia Joenniemi  2005    189          40.47   
  Octopus Lohja  41.84                 
Sara Hämäläinen  2004    168          42.09   
  Octopus Lohja  41.70                 
Hertta Lustig  2005    150          43.67   
  Octopus Lohja  44.35                 
Reena Tassberg  2005              DNS   
  Octopus Lohja  36.43                 
 
Laji 4, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Eetu Närhi  1998    448          26.52   
  Octopus Lohja  27.67                 
Niko Kähkönen  1976    406          27.40   
  Octopus Lohja                   
Jouni Leimukoski  1979    403          27.48   
  Octopus Lohja  27.01                 
Santeri Berggren  2003    392          27.72   
  Octopus Lohja  27.95                 
Olli Malmberg  2001    376          28.12   
  Octopus Lohja  27.28                 
Roope Koski  1999    347          28.87   
  Octopus Lohja  27.38                 
Antti Malmberg  2003    335          29.22   
  Octopus Lohja  29.19                 
Akseli Lehtonen  2002    329          29.38   
  Octopus Lohja  29.07                 
Oliver Hanhimäki  2003    324          29.53   
  Octopus Lohja  30.34                 
10  Martti Rautell  2002    281          30.96   
  Octopus Lohja  31.37                 
11  Jerry Saarelma  2003    271          31.34   
  Octopus Lohja  33.14                 
12  Miska Törmi  2004    267          31.52   
  Octopus Lohja  32.37                 
13  Samuli Seger  2005    224          33.38   
  Octopus Lohja  34.76                 
14  Verner Lammassaari  2004    198          34.82   
  Octopus Lohja  35.76                 
15  Nikolas Ruotsalo  2006    146          38.47   
  Octopus Lohja  39.63                 
16  Mike Hongisto  2006    126          40.45   
  Octopus Lohja                   
17  Alexander Lostedt  2007    70          49.09   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
 
Laji 5, 25m Vapaauinti T-12, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Amanda Munck  2006              20.31   
  Octopus Lohja  20.69                 
Eevi Saarinen  2008              22.09   
  Octopus Lohja  21.81                 
 
Laji 6, 25m Vapaauinti P-12, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Sasu Koivunen  2008              18.62   
  Octopus Lohja  17.87                 
Erik Lillandt  2008              19.68   
  Octopus Lohja  18.61                 
Sisu Lahtinen  2007              DSQ   
  Octopus Lohja  19.80                 
  Uima-asu tai -varuste ei hyväksyttävä               
 
Laji 7, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Julia Korva  1999    390  36.62        1:15.55   
  Octopus Lohja  1:15.02                 
                     
Sini Taskinen  2005    257  41.46        1:26.78   
  Octopus Lohja                   
                     
Lotta Teittinen  2005    204  45.59        1:33.80   
  Octopus Lohja  1:42.61                 
                     
Hertta Lustig  2005    164  49.10        1:40.72   
  Octopus Lohja  1:46.87                 
                     
Maija Häkkinen  2006    163  50.22        1:41.00   
  Octopus Lohja  1:49.31                 
                     
Reena Tassberg  2005              DNS   
  Octopus Lohja                   
                     
Sara Hämäläinen  2004              DNS   
  Octopus Lohja                   
                     
 
Laji 8, 100m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Reko Patinen  1998    469  29.75        1:02.97   
  Nummelan Kisaajat  59.93                 
                     
Nikolas Ruotsalo  2006    111  46.97        1:41.53   
  Octopus Lohja                   
                     
Eetu Niemi  2007    100  50.50        1:45.22   
  Octopus Lohja  2:00.31                 
                     
Mike Hongisto  2006              DSQ   
  Octopus Lohja                   
  SW 6.3 Uintia vatsallaan               
                     
 
Laji 9, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Vilja Rautell  2004    324  43.15  1:29.33  2:18.75    3:01.40   
  Octopus Lohja  3:07.86                 
                     
Jeanette Ingberg  2006    233  42.39  1:32.27  2:36.57    3:22.21   
  Octopus Lohja  3:17.71                 
                     
 
Laji 10, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Antti Malmberg  2003              DSQ   
  Octopus Lohja  2:52.35                 
  SW 7.5 Perhosuinnin potku (pl. lähdön / käännöksen jälkeen)               
                     
Topias Muhonen  2006              DSQ   
  Octopus Lohja  3:17.69                 
  SW 9.1 Väärä lajijärjestys (pu, su, ru, vu)               
                     
 
Laji 11, 100m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Eeva Järvenpää  1984    268  39.03        1:25.34   
  Octopus Lohja  1:20.21                 
                     
Oona Kupari  2004    228  42.64        1:30.07   
  Octopus Lohja  1:37.65                 
                     
Nina Sundberg  2006    149  47.13        1:43.63   
  Octopus Lohja                   
                     
 
Laji 12, 100m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Jouni Leimukoski  1979    365  31.84        1:07.78   
  Octopus Lohja  1:25.33                 
                     
Jerry Saarelma  2003    208  38.24        1:21.74   
  Octopus Lohja  1:23.02                 
                     
Miska Törmi  2004    175  40.13        1:26.60   
  Octopus Lohja                   
                     
 
Laji 13, 25m Selkäuinti T-12, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Amanda Munck  2006              25.40   
  Octopus Lohja  24.59                 
Eevi Saarinen  2008              27.66   
  Octopus Lohja  28.76                 
 
Laji 14, 25m Selkäuinti P-12, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Topias Muhonen  2006              20.69   
  Octopus Lohja                   
Eetu Niemi  2007              22.15   
  Octopus Lohja  24.23                 
Sasu Koivunen  2008              22.31   
  Octopus Lohja  22.90                 
Erik Lillandt  2008              22.56   
  Octopus Lohja  22.41                 
Alexander Lostedt  2007              24.89   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
Sisu Lahtinen  2007              DSQ   
  Octopus Lohja                   
  Uima-asu tai -varuste ei hyväksyttävä               
 
Laji 15, 200m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Venla Suihkonen  2002    397  41.00  1:28.57  2:17.06    3:03.04   
  Octopus Lohja  2:58.88                 
                     
Emilia Niemi  2005    306  43.41  1:34.37  2:26.61    3:19.51   
  Octopus Lohja  3:31.40                 
                     
Vilma Saarinen  2004    236  46.11  1:42.03  2:39.78    3:37.68   
  Octopus Lohja  3:21.64                 
                     
Jeanette Ingberg  2006    169  55.15  1:56.72  2:59.90    4:03.30   
  Octopus Lohja                   
                     
Charlotte Ingberg  2002              DNS   
  Octopus Lohja  3:05.05                 
                     
 
Laji 16, 200m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Reko Patinen  1998    461  34.12  1:14.15  1:55.47    2:36.12   
  Nummelan Kisaajat  2:36.41                 
                     
Santeri Berggren  2003    334  37.14  1:20.68  2:07.43    2:53.80   
  Octopus Lohja  3:26.52                 
                     
Oliver Hanhimäki  2003    304  40.12  1:25.56  2:12.72    2:59.31   
  Octopus Lohja  2:54.97                 
                     
Samuli Seger  2005    222  43.06  1:33.89  2:26.04    3:19.25   
  Octopus Lohja  3:25.28                 
                     
Sebastian Stenbacka  2002    209  43.31  1:35.73  2:29.91    3:23.31   
  Octopus Lohja  3:30.34                 
                     
Verner Lammassaari  2004    158  48.41  1:46.15  2:44.13    3:43.12   
  Octopus Lohja  4:20.81                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  10 helmikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Octopus Lohja  Tulostusaika  19:19