Tulokset Täydellinen - Pisteiden ja väliaikojen kanssa 
 
  Kilpailu  Dual Meet II    Tulostuspäivämäärä  18 tammikuu 2010   
  Kilpailun paikkakunta  Jyväskylä    Tulostusaika  18:16   
  Järjestäjä  Swimming Jyväskylä         
 
 
Laji 2, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Siiri Vuorela  1994    300          39.80   
  Swimming Jyväskylä                   
Lotta Kortekallio  1994              DNS   
  Swimming Jyväskylä                   
 
Laji 3, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Riku-Petteri Kauro  1992    414          31.10   
  Swimming Jyväskylä                   
 
Laji 5, 100m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Severi Allonen  1991    694          1:05.00   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Juho Allonen  1989    634          1:07.00   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Toni Kurkinen  1989    549          1:10.30   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Perttu Rantalainen  1994    456          1:14.80   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Samuli Pellinen  1994    359          1:21.00   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Eetu Kauro  1993    346          1:22.00   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Marko Randell  1994              DNS   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
 
Laji 6, 100m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Laura Lajunen  1992    714          1:06.40   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Jonna Teräväinen  1991    577          1:11.30   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Siiri Vuorela  1994    392          1:21.10   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Satu Pulkkinen  1995    326          1:26.20   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
 
Laji 7, 100m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Ville Kallinen  1989    633          1:00.60   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Petri Hirvonen  1988    585          1:02.20   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Rasmus Hautala  1994    399          1:10.70   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
 
Laji 8, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Hanna Jakosuo  1993    462          32.80   
  Swimming Jyväskylä                   
Jenny-Julia Lappalainen  1994              DNS   
  Swimming Jyväskylä                   
Maija Toikkanen  1994              DNS   
  Swimming Jyväskylä                   
 
Laji 9, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Toni Kurkinen  1989    572          27.10   
  Swimming Jyväskylä                   
Juho Lyytikäinen  1990    566          27.20   
  Swimming Jyväskylä                   
Teemu Vuorela  1994    542          27.60   
  Swimming Jyväskylä                   
Vesa Ilen  1992    536          27.70   
  Swimming Jyväskylä                   
Waltteri Luiro  1993    444          29.50   
  Swimming Jyväskylä                   
Jarno Kiesiläinen  1993              DNS   
  Swimming Jyväskylä                   
 
Laji 11, 100m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Ari-Pekka Liukkonen  1989    850          48.60   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Sami Puukko  1992    593          54.80   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Riku-Petteri Kauro  1992    487          58.50   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Farhan Abbas-Hashimi  1996    398          1:02.60   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Perttu Rantalainen  1994              DNS   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
 
Laji 12, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Laura Lajunen  1992    607          35.40   
  Swimming Jyväskylä                   
Mira Terho  1992    523          37.20   
  Swimming Jyväskylä                   
Johanna Makkonen  1993    475          38.40   
  Swimming Jyväskylä                   
Jonna Teräväinen  1991    464          38.70   
  Swimming Jyväskylä                   
Lotta Kortekallio  1994              DNS   
  Swimming Jyväskylä                   
Maija Toikkanen  1994              DNS   
  Swimming Jyväskylä                   
 
Laji 13, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Ari-Pekka Liukkonen  1989    740          29.20   
  Swimming Jyväskylä                   
Juho Allonen  1989    624          30.90   
  Swimming Jyväskylä                   
Aki Tuomaala  1991    612          31.10   
  Swimming Jyväskylä                   
Antti Viilos  1989    460          34.20   
  Swimming Jyväskylä                   
Tapio Roiko-Jokela  1996    367          36.90   
  Swimming Jyväskylä                   
 
Laji 14, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Sanja Hietala  1992    466          1:13.50   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Mira Terho  1992    360          1:20.10   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Jenny-Julia Lappalainen  1994              DNS   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
 
Laji 15, 100m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Juho Lyytikäinen  1990    402          1:07.70   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
 
Laji 16, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Hanna Jakosuo  1993    469          30.60   
  Swimming Jyväskylä                   
Sanja Hietala  1992    447          31.10   
  Swimming Jyväskylä                   
Satu Pulkkinen  1995    378          32.90   
  Swimming Jyväskylä                   
 
Laji 17, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Vesa Ilen  1992    482          26.60   
  Swimming Jyväskylä                   
Eetu Kauro  1993    396          28.40   
  Swimming Jyväskylä                   
Rasmus Hautala  1994    396          28.40   
  Swimming Jyväskylä                   
Samuli Pellinen  1994    380          28.80   
  Swimming Jyväskylä                   
Farhan Abbas-Hashimi  1996    357          29.40   
  Swimming Jyväskylä                   
Marko Randell  1994              DNS   
  Swimming Jyväskylä                   
Jarno Kiesiläinen  1993              DNS   
  Swimming Jyväskylä                   
 
Laji 19, 100m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Severi Allonen  1991    673  27.05        56.85   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Teemu Vuorela  1994    461  30.58        1:04.47   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Ville Kallinen  1989    453  31.12        1:04.86   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Sami Puukko  1992    389  31.93        1:08.23   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Waltteri Luiro  1993    356  1:10.29        1:10.29   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
 
Laji 21, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Aki Tuomaala  1991    604  30.35  1:06.41  1:42.89    2:13.84   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Tapio Roiko-Jokela  1996    401  34.16  1:13.32  1:56.26    2:33.39   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Janne Markkanen  1994              DNS   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
 
Laji 24, 200m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Johanna Makkonen  1993    462          2:59.65   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
 
Laji 25, 200m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Janne Markkanen  1994    457          2:24.41   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.17.27  Tulostuspäivämäärä  18 tammikuu 2010 
Lisenssi: Swimming Jyväskylä  Tulostusaika  18:16